HARMONOGRAM ZAJĘĆ

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ POZIOM
ZAAWANSOWANIA
GRUPA WIEKOWA INSTRUKTOR
PONIEDZIAŁEK 14:45 – 15:30 NAUKA GRY NA GITARZE KLASYCZNEJ gr. zaawansowana Piotr Kuźniar
15:30 – 16:15 zajęcia indywidualne
16:15 – 17:00 NAUKA GRY NA GITARZE ELEKTRYCZNEJ
17:00 – 17:45
17:45 – 18:30 NAUKA GRY NA GITARZE KLASYCZNEJ
18:30 – 19:15 gr. zaawansowana
19:15 – 20:00 zajęcia indywidualne
20:00 – 20:45
15:15 – 16:00 NAUKA GRY NA PERKUSJI zajęcia indywidualne Damian Sąsiadek
16:00 – 16:30
16:30 – 17:15
17:15 – 17:45
17:45 – 18:30
18:30 – 19:15
19:15 – 19:45
19:45 – 20:30
15:00 – 21:00 SIŁOWNIA 16+ Bartłomiej Zatwardnicki
15:30 – 16:30 SZACHY gr. średniozaawansowana 7 – 17 Roman Wąsik
16:30 – 17:30 gr. początkująca 4 – 6
19:00 – 20:00 gr. zaawansowana 7 – 17
20:00 – 21:00 gr. zaawansowana 18+
18:45 – 19:45 AEROBIK (STEPY, PŁASKI BRZUCH, TABATA) 16+ Magdalena Krupa
19:45 – 21:45 ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA KARPATY – TANIEC gr. zaawansowana 18+ Anna Wawrzynowska
                                 WTOREK 13:00 – 13:30 ZAJĘCIA WOKALNE zajęcia indywidualne Dominika Kindrat
13:30 – 14:00
14:00 – 14:30
14:30 – 15:15
15:15 – 16:00
16:00 – 16:45
17:00 – 17:30
17:30 – 18:00
18:00 – 18:45
18:45 – 19:30
19:30 – 20:15
20:15 – 21:00
15:00 – 16:00 TANIEC KLASYCZNY 4 – 6 Urszula Surowiec
15:00 – 21:00 SIŁOWNIA 16+ Bartłomiej Zatwardnicki
16:00 – 17:00 TANIEC NOWOCZESNY
SCENA TAŃCA MINI GR. I
gr. początkująca 4 – 6 Monika Martyniak-Mędlowska
17:00 – 18:00 TANIEC NOWOCZESNY
SCENA TAŃCA MINI GR. II
gr. zaawansowana
16:00 – 17:00 AKROBATYKA GR. I gr. początkująca 4 – 6 Urszula Surowiec
17:00 – 18:00 AKROBATYKA GR. II
18:00 – 19:30 TANIEC NOWOCZESNY ARTDANCE gr. przygotowawcza 7 – 12 Monika Martyniak-Mędlowska
18:00 – 19:00 TANIEC KLASYCZNY ARTDANCE gr. reprezentacyjna 11+ Urszula Surowiec
19:30 – 21:30 TANIEC NOWOCZESNY ARTDANCE gr. reprezentacyjna
juniorek
ŚRODA 13:00 – 13:45 ZAJĘCIA WOKALNE zajęcia indywidualne Dominika Kindrat
13:45 – 14:30
14:30 – 15:15
15:15 – 15:45
15:45 – 16:15
16:15 – 17:00
15:00 – 21:00 SIŁOWNIA 16+ Bartłomiej Zatwardnicki
17:00 – 18:30 ZAJĘCIA WOKALNE zajęcia grupowe 7 – 12 Magdalena Bukała
18:30 – 21:00 zajęcia indywidualne
18:45 – 19:45 AEROBIK (STEPY, PŁASKI BRZUCH, TABATA) 16+ Magdalena Krupa
19:00 – 22:00 ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA KARPATY – TANIEC gr. zaawansowana 18+ Guglielmo Michielin
20:00 – 22:00 Anna Wawrzynowska
CZWARTEK 13:15 – 13:45 NAUKA GRY NA PIANINIE zajęcia indywidualne Katarzyna Pasierb
13:45 – 14:15
14:15 – 14:45 NAUKA GRY NA KEYBOARDZIE
14:45 – 15:15 NAUKA GRY NA PIANINIE
15:15 – 15:45
15:45 – 16:15
16:15 – 16:45
16:45 – 17:15
17:15 – 18:00
18:00 – 18:30
15:00 – 21:00 SIŁOWNIA 16+ Bartłomiej Zatwardnicki
15:00 – 16:30 AKROBATYKA gr. zaawansowana 7 – 12 Urszula Surowiec
16:15 – 17:15 TANIEC NOWOCZESNY
SCENA TAŃCA MINI GR. II
gr. zaawansowana 4 – 6 Monika Martyniak-Mędlowska
17:15 – 18:15 TANIEC NOWOCZESNY
SCENA TAŃCA MINI GR. I
gr. początkująca
16:00 – 17:00 PLASTYKA 4 – 5 Paulina Dębosz
17:00 – 18:00 6 – 7
18:00 – 20:00 8 – 12
16:30 – 18:00 AKROBATYKA – ARTDANCE gr. przygotowawcza 7 – 12 Urszula Surowiec
18:00 – 21:00 ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA KARPATY – KAPELA gr. zaawansowana 18+ Paweł Józefowicz
18:00 – 19:30 AKROBATYKA – ARTDANCE gr. reprezentacyjna 11+ Urszula Surowiec
19:30 – 21:30 TANIEC NOWOCZESNY ARTDANCE gr. reprezentacyjna
seniorek
15+
PIĄTEK 13:00 – 13:45 NAUKA GRY NA PIANINIE  zajęcia indywidualne Katarzyna Pasierb
13:45 – 14:15 NAUKA GRY NA KEYBOARDZIE
14:15 – 15:00
15:00 – 15:30
15:30 – 16:15 NAUKA GRY NA PIANINIE
16:15 – 17:00 NAUKA GRY NA KEYBOARDZIE
15:55 – 17:25 TANIEC NOWOCZESNY ARTDANCE gr. przygotowawcza 7 – 12 Monika Martniak-Mędlowska
15:00 – 21:00 SIŁOWNIA 16+ Bartłomiej Zatwardnicki
15:30 – 17:30 ZAJĘCIA CERAMICZNE 7 – 12 Aleksandra Zimny
17:30 – 19:30 ZAJĘCIA RZEŹBIARSKIE 18+
18:45 – 19:45 AEROBIK (SLAVICA DANCE) 16+ Magdalena Krupa

 

Archiwa